• +90 549 386 00 03
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Fujifilm Uv 60x90

Uv teknolojisinin büyümesi ile bünyemize kattığımız makinemizde 20cm yükseklite sert bütün malzemelere baskı yapabiliyoruz. ayreten roller eklentisi ile düz bardaklara kavanoz vb. ürünlere de baskı yapabiliyoruz.
İletişime Geçin

GETHRAY S8

Sınıfının en iyi baskı kalitesi ve  ve hız konusunda profesyonel makinemiz ile siz müşterilerimizin işlerini hızlı ve güvenilir şekilde dışmekan ve içmekanda kullanılan ürünlerde branda folyo kanvas gibi ürünlere 2pass tan 8pass a kadar en yavaş halinde bile saatte 128m2 iş baskısı yapıp hızlı iş oluşturuyoruz.
İletişime Geçin

Epson SC 30610

Epsonun kalitesi ile işlerinizi daha da kaliteli bir hale getirelim çözürülük ve hız konusunda kendini kanıtlamış olan Epson'un dış mekan makinesi ile iç ve dış mekanda kullanacağınız baskıları alabileceğimiz en iyi makinelerden 160cm genişlikte baskılar yapabilmektedir.
İletişime Geçin

Epson B6000

Epson serisinin iç mekan baskı liderlerinden b6000 modeli ile iç mekan baskılarında hızın ve kalitenin adresi epson kanvas baskı ve afiş baskılarında canlılık ve yüksek çözünürlük ile baskılarınızı projelerinizin baskılarını yapabilmekte.
İletişime Geçin

Xerox C70

Xerox serisimim c70 modeli ile dakikada 70 sayfa siyahbeyaz ve 70 sayfa renkli baskı yapabilme kapasitesine sahip makinemiz görüntü kalitesi olarak baskı sınıfının en iyilerindendir. Tarama baskı eposta ve iş bitirme konusunda kendini kanıtlamış makinemiz dergi gibi hazır baskılı işlerde delme zımba ve katlama ile iş birime hızınızıda katlamakta.
İletişime Geçin

Canon imageRUNNER ADVANCE 6255i

Canon image runner seririnin en hızlı siyahbeyaz baskı makinesi ile siyahbeyaz baskıları dakikada 75 sayfa basabilmekte ve kaset kapasitesi olarak 7700 sayfa tutabilmekte baskılarınız kesilmeden ve hızlı bir şekilde baskı yapabilmekteyiz.
İletişime Geçin

Xerox Workcentre 7530

Xerox Workcentre 7530 tarama baskı ve eposta göndermede yüksek kalite olan makinemizle dakikada 45 sayfa siyahbeyaz ve renklı baskı alabilmekteyiz.
İletişime Geçin

Diacam Lazer Kesim 150x100

AHŞAP , PLEKSİ , KUMAŞ , DERİ , PLASTİK , KAĞIT , MDF gibi ürünlerin kesiminde milimetrik olarak hassasiyet gösteren lazer makinemiz ile her türlü materyal kesimi yapılabilmektedir.
İletişime Geçin

Diacam 150x320 CNC

Profesyoneller kalite üretir... Kaliteyi sizi için Kırşehir de üretiyoruz.. Bir çok özellikleri ile işinin ehli CNC makinemiz ile dış cephe veyaz iç mekan ahşap alucor dekota kompozit pleksi gibi ürünlerin ebatlanmaları 3d model olarak veya 2 boyutlu olarak kesim yapıyoruz.
İletişime Geçin

Graphhtec CE-6000 120cm

Üstün Japon teknolojisiyle üretilmiş Graphtec CE6000 Kesici Plotter’ın (Kesim Plotterı) 40 – 60 ve 120 olarak 3 farklı modeli vardır. Çok adetli seri üretim için tasarlanmış profesyonel bir makinedir.
İletişime Geçin

Fiber Lazer Markalama Makinası

Otomatik barkod oluşturma, Otomatik Tarih saat  Oluşturma Otomatik Çizim Özelliği Otomatik Kodlama Sistemi makinemizin önemli özelliklerindendir.
30x30cm alanda kazıma yapabilmektedir güçlü lazeri ile sizlere hizmet için.

İletişime Geçin